Оновлені публічні договори


ПУБЛІЧНІ ДОГОВОРИ

Обухівського водопровідно-каналізаційного підприємства
Понеділок, 07 лютого 2022

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України, Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених постановою Кабінетів Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2022 р. № 85).

07 лютого 2022 року Обухівське водопровідно-каналізаційне підприємство на офіційному веб-сайті виконавця: https://ovkp.com.ua/ опублікувало новий ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та/або послуг з централізованого водовідведення, що є публічним договором приєднання та ЗАЯВУ-ПРИЄДНАННЯ до нього.

Повідомляємо, що публічні договори, які були опубліковані 01.11.2021 року та набули чинності 01.12.2021 року на офіційному веб-сайті виконавця: https://ovkp.com.ua/, із 07.03.2022 року вважати недійсними.

Для багатоквартирних будинків: ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті КП «Обухівводоканал» співвласники багатоквартирного будинку на загальних зборах не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин та вчинили будь-яку дію, яка свідчить про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору) або сплата рахунка за надані послуги, або факт отримання послуг.

Для приватного сектору: ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР з власником індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті КП «Обухівводоканал», якщо такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги (фактичне виконання робіт із відключення будинку) та вчинив будь-яку дію, яка свідчить про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору) або сплата рахунка за надані послуги, або факт отримання послуг.

Також повідомляємо про необхідність надання ЗАЯВИ-ПРИЄДНАННЯ та копій документів шляхом:

   - Звернення до абонентного відділу КП «Обухівводоканал за адресою: 08703, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 148В (2 поверх);
   - Надсилання рекомендованим листом на адресу: 08703, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 130В;
   - Надсилання на електронну адресу КП «Обухівводоканал»: voda_obuhov@ukr.net.

Для нових споживачів КП «Обухівводоканал»: фактом приєднання споживача до умов ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ є обов’язкове підписання ЗАЯВИ-ПРИЄДНАННЯ! Для її підписання необхідно особисто надати до КП «Обухівводоканал» копії документів:
   - копія паспорту 1, 2 сторінки та сторінки із зазначенням місця реєстрації;
   - копія РНОКПП (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду);
   - копії документів, що підтверджують право власності (договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності тощо);
   - копія довідки про склад сім’ї;
   - копія технічного паспорту засобу обліку води та/або свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки;
   - копія довідки про присвоєння пільги (за наявності).

Завантажити документи:
Публічний індивідуальний договір із індивідуальним споживачем
Заява-приєдання до Публічного індивідуального договору

З повагою керівництво КП «Обухівводоканал»