Приватний сектор

ЯК УКЛАСТИ ДОГОВІР?


Споживач, який має намір укласти з КП «Обухівводоканал» договір на послуги з водопостачання та водовідведення, оформляє та подає первинний пакет документів:

Перелік документів, необхідних для укладення договорів на надання послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення у приватному секторі:ЩОДО ПОЛИВУ ПРИСАДИБНИХ ДІЛЯНОК


З травня по серпень у приватному секторі споживачам, у яких відсутні прилади обліку холодної води, здійснюються нарахування за полив присадибних ділянок. Розрахунок проводиться з огляду на площу поливу за формулою S*(6:1000)*(30,75- n)*k де,

S – поливна площа, м. кв.;
6:1000 – переведення літрів у метри кубічні;
30,75 – середньомісячна кількість днів в поливному періоді;
n – кількість дощових днів;
k – тариф на водопостачання, грн.

Такий розрахунок за полив прибудинкової території буде здійснюватись до тих пір, доки власники не встановлять прилади обліку холодної води або нададуть документи, що підтверджують меншу площу поливу.

На виконання вимог законодавства та уникнення можливих непорозумінь у розрахунках, рекомендуємо споживачам встановити прилади обліку холодної води. Завдяки чому з’явиться можливість регулювати та вести облік свого водокористування та відповідно заощаджувати кошти.

Наразі, інвентаризація площ поливу триває та може змінюватись в залежності від даних технічного паспорту на земельну ділянку (город, сад, двір), даних Держгеокадастру та доповідних від наших фахівців.